Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu – Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) | Filmciyim.Net – Türkçe Dublaj Film
TELİF HAKKI KONUSUNDA BİLDİRİM YAPMAK İSTEYEN KİŞİLER BU LİNKTEN BİLDİRİRLERSE DAHA KISA SÜREDE KALDIRILIR. BAŞKA ŞEKİLDE BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu – Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

Alternatif 1 Alternatif 2
1442


İzlemek istediğiniz video silinmişse, veya filmde ses kayması varsa, yorum yazarak bize bildirin.

FİLMİN KONUSU


28. Yüzyıl’da, bin gezegenden gelmiş bütün ırklar, koskoca bir metropole dönüşmüş devasa Alpha şehrinde huzur ve barış içinde yaşamaktadır. Bu hayatın oluşabilmesi için bütün ırklar kendi bilgi ve yeteneklerini diğerleriyle paylaşmıştır. Ancak Alpha’nın refah ve güvenliği, bilinmeyen bir kuvvetin yoğun tehdidi altına girmiştir. Bu gücü yok etmek ve barış ortamını koruyabilmek için özel ajanlar Valerian (Dane DeHaan) ve yardımcısı Laureline (Cara Delevingne) tüm ırkların son umudu olacaktır. İkilinin 10 saatten az zamanı vardır.
Film, Pierre Christin’in 1967’de yayınlanmaya başlayan Valérian ve Laureline adlı çizgi roman serisinden uyarlandı.FİLMCİYİM.NET İYİ SEYİRLER DİLER

⇓ Seri veya Benzer Filmler ⇓

Yorumlar

Mesut

2 hafta önce

Fransız bilim kurgu çizgi romanı Valérian ve Laureline’dan ilham alınarak çekilen film, deyim yerindeyse tam bir uzay masalı. Luc Besson’ın hayal dünyasına hayran olanlardanım, hayal dünyasını gerek yarattığı karakterler gerekse sunduğu senaryo ile yine izleyiciye sunmuş en şahanesinden. Yine filmin içinde yer verilen Rihanna’nın şovuna da ayrı bir parantez açmak gerek, daha silik bir karakter beklentim vardı ve bu beklentim bir anda yerle yeksan oldu. Özellikle Luc Besson filmlerini seviyorsanız, mutlaka şans vermelisiniz.

ferdi bjk

2 hafta önce

efektler başarılı, masal tadında bir uzay filmi olmuş.