Milyarder Baba – Milliard (2019)

Etkili bankacı Matvey Levin, servetini gayri meşru çocuklarıyla paylaşmaktan kaçınmak için büyük çaba gösterir. Ama her şeyi kaybettiğinde, ona sadece onların yardım edebileceği ortaya çıkar. Matvey, servetini eski durumuna getirmek için Monte Carlo'daki kendi bankasını soymak zorunda kalacak. Bunu yapmak için önce çok daha zorlu bir operasyon gerçekleştirmesi gerekiyor: görüşmediği çocuklarının güvenini yeniden kazanması gerekiyor.

Kurt Şehri – Wolf Town (2011)

Kyle bir Kolej öğrencisidir aynı zamanda utangaç ve çekimser bir yapısı vardır. Arkadaşlarıyla birlikte eski, terkedilmiş bir western kasabasında mahsur kalırlar...Ancak burası pek de terkedilmiş sayılmaz; Vahşi kurtların var oldugu bu kasabada Kyle, kendisi ve arkadaşlarının güvenligi için tüm kişisel korkularını bir kenara atıp bu kurtlarla mücadele etmesi gerekmektedir..Yaşayan Ölülerin Gecesi – Night Of The Living Dead 3D: Re-Animation (2012)

Gerald ve Harold Tovar adındaki iki kardeş, bir morgu devralır. O günden sonra morgu işletip, güzel paralar kazanacaklarını düşünürlerken bir çalışanları büyük bir gerçekliği gün yüzüne çıkarır. Morgta yüzlerce yakılmamış insan vücudu ortaya çıkar. Zombiye dönüşen bu vücutlar, iki kardeşe ve çalışanlara kabusu yaşatırken, onların kaçmaktan başka şansı yoktur.. Aksiyon ve korku türlerindeki 2012 yapımı Yaşayan Ölülerin Gecesi, IMDB'den 3.0/10 puan almıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Jeff Broadstreet paylaşırken yapımın başrollerinde Andrew Divoff, Jeffrey Combs ve Sarah Lieving rol almıştır..