Karaoğlan (2013)

Moğollar, Türklerin huzur dolu yurdu Anadolu kapılarına dayanmışlardır. Türk-Moğol savaşı çıkmak üzeredir. Bütün dünyayı ateşe veren Moğol istilasından korunmanın tek yolu Türk devletleri arasında birlik oluşturmaktır. Altın Orda Devleti de bu birliğe katılmak istemektedir. Bu birliği gerçekleştirmenin tek yolu, Çise Hatun’un Altın Orda’ya gelin gitmesidir. Ancak başlarında Camoka’nın olduğu Moğollar, bu birliği engellemek için Çise Hatun’u yok etmeye kararlıdırlar. Ancak Camoka’nın işi o kadar da kolay değildir. Karşısında efsane kahraman Karaoğlan vardır. Anadolu’dan başlayıp Kafkas dağlarında uzanacak heyecan ve tehlike dolu yolculuk, on binlerce kişilik üç dev ordunun kıran kırana savaşına yol açar. Anadolu’nun kaderi Karaoğlan’ın elindedir. Ele avuca sığmayan güzeller güzeli Bayırgülü, Asya’nın en iyi kılıç kullanan adamı Baybora, büyük savaşçı Balaban ve Karaoğlan’ın akıl hocası Çalık, bu büyük destanın kader ortaklarıdır.Doom: Yıkım – Doom: Annihilation (2019)

Bir grup UAC kuvvetleri, Mars'ın iki uydusundan biri olan Phobos'daki gizli bir uzay üssünden bir çağrı alır. Uzay üssü şeytanlar tarafından ele geçirilmiştir.Tony Giglio'nun hem yazıp hem yönettiği yapımda, 'Beats' filminde de izlediğimiz Amy Manson, Dominic Mafham ve Luke Allen-Gale'i izliyoruz.

Kim Possible: Film Başlıyor (2019)

Kim Possible, kötülüğe karşı savaşan genç bir kızın öyküsü konu ediniyor. Kim gündüzleri okul takımının amigoluğunu yapan, geceleri ise yaşam alanını ihlal edenlere karşı korumaya çalışan başarılı bir kızdır. Kim Possible Film Başlıyor, yıllardır ezeli düşmanı Dr. Drakken ve Shego ‘yla bir savaş halinde olan Kim’in, bu süreçte en büyük destekçileri kankası Ron, Rufus ve bilge arkadaşı Vade‘dir.

Absürt Gezegen – Absurd Planet (2020)

Dünya'nın en sıra dışı hayvanlarının yaşamlarına göz atan bu eğlenceli bilim dizisi, birtakım tuhaf canlıların ve bizzat Doğa Ana'nın ağzından anlatılıyor.


Bölüm 1: En Tuhaf Şeyler

Doğa Ana’nın akılalmaz yaratıklarına merhaba deyin. Madagaskar’daki death-metal kertenkelesi, yani şeytani yaprak kuyruklu gecko da bunlardan biri.

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 2: Çılgın Sular

Deniz altındaki dünyaya dalın ve flörtleşmeyi seven amfibi canlıları, arkadaşlık eden balıkları ve denizi elektrik süpürgesi gibi temizleyen deniz salyangozlarını görün.

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 3: Çiftleşme Beklentileri

Kuşlar, arılar ve tuhaf çiftleşme ritüellerine sahip tüm diğer hayvanlardan bahsetme vakti geldi. Mesela iki akrebin sevişmesinde, sevgiden eser yok.

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 4: Yaşam Döngüsü

Dünyanın ıslak ve çılgın okyanuslarında tuhaf dramalar yaşanıyor. Bir leopar fok balığı ile yengecin birlik olup bir ahtapotun gününü mahvetmesi gibi…

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 5: H2 0oo!

Dünyanın ıslak ve çılgın okyanuslarında tuhaf dramalar yaşanıyor. Bir leopar fok balığı ile yengecin birlik olup bir ahtapotun gününü mahvetmesi gibi…

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 6: En Uçtakiler

Mucizevi İsa kertenkelesi ile balgam püskürten bombardıman böceği, doğanın en eski, en hızlı ve resmen en kaçık yaratıkları arasında öne çıkıyor.

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 7: Uçuş Modu

Göklere göz atın ve sığırcık sürülerinin muhteşem mırıldanmalarını ve sevimli bodur kutup martılarını keşfedin. Kanatsız tuhaf yaratıklar olan uçan yılanlarıysa boşverin.

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 8: Av ve Yemek Zamanı

Kaplumbağa gözyaşı içen bir kelebek, acayip beslenme alışkanlıkları olan birçok organizmadan sadece biri. Yemeklerini avlama ve sindirme yöntemleri ise daha da tuhaf.

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 9: Kavga, Kamera, Motor!

Orman kanunlarını keşfetmeye hazır olun. Pençeleriyle, kapışarak ya da kafa kafaya… İşin ucunda aşk veya statü varsa hayvan gladyatörler kavgaya bayılıyor.

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 10: Daha Tuhaf Şeyler

Merak uyandıran tuhaf canlılarda bu kez parmak ucu kadar ufacık bir kertenkele ve koca burunlu maymunlar var. Hawaii sahillerindeki kumlar balık kakasıymış. Gerçekten.

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 11: Hepimiz Aynıyız

İnsanların, diğer canlılarla şaşılacak kadar çok ortak özelliği olduğunu biliyor muydunuz? Alet kullanmak, esnemek, saunaya girmek ve ev değiştirmek bunlardan bazıları.

Diğer İzleme Alternatifi


Bölüm 12: Absürt Ama Gerçek

Keçilerin farklı lehçelerde konuştuğunu biliyor muydunuz? Sıradan hayvanlarla ilgili sıra dışı gerçekler bizi tek sonuca götürüyor: Farklı olmak harika bir şey.

Diğer İzleme Alternatifi

Sar Başa (2019)

Ussal üniversite sınavına hazırlanmaktadır. Moda tasarımcısı olmak isteyen abisi, müzisyen olmak isteyen Sabri ve basketbol antrenörü Kürşad ile birlikte yaşamaktadır. Ussal, yaşadığı talihsiz bir kaza sonucu, sınava bir gün kala hafızasını yitirir. Şimdi bütün ekip, Ussal’n yaşadığı son günü aynen yaşatıp hafızasını geri getirmeye çalışacaktır.

Gölge Savaşçıları 2: Ölüm Dağında Saldırı – Shadow Warriors II: Assault on Death Mountain (1999)