İsimlerin Şarkısı – The Song of Names (2019)

Dramatik bir dedektiflik hikayesini anlatan The Song of Names filmi iki küçük çocuğu II. Dünya Savaşı arifesinde bir araya getirir. Martin, Mortimer Simmons isimli başarılı bir müzisyenin oğludur. Dovidl ise ise dokuz yaşında başarılı bir kemancıdır. Dovidl, Warsaw'dan Martin'in yaşadığı eve gelerek ünlü müzisyen Carl Flesch ile çalışacaktır.Daha Yaklaş – Closer (2004)

Günümüz Londra'sında birbirine yabancı iki çiftten birindeki adamın, diğer çiftteki kadınla tanışmasıyla tesadüfler arka arkaya gelmeye başlar. Birbirlerine duydukları anlık hislerse aldatmaları beraberinde getirir. İngiliz bir gazeteci olan Dan, mesleğini çok ciddiye alan ve kariyer yapmak isteyen biridir. Ancak, onun görevi gazetedeki ölüm ilanları yazmaktır. Dan, genç bir striptizci olan Alice'ten etkilenir. Ancak, fotoğrafçı Anna'yla tanışınca, duygularına ve ihtirasına hakim olamaz.İkizler Projesi – Gemini Man (2019)

Yenilikçi bir aksiyon filmi olan "İkizler Projesi"nde Will Smith, her hareketini önceden tahmin edebilen, gizemli, genç bir ajan tarafından hedef alınıp takip edilen seçkin suikastçı Henry Brogan’ı canlandıracak. Filmin yönetmeniyse Oscar ödüllü Ang Lee. Filmin senaryosundaysa "Game of Thrones"un yaratıcılarından olan David Benioff'un imzası bulunuyor.
video

Kral Arthur – King Arthur (2004)

Tarihçiler başlangıçta yüzyıllar boyunca Kral Arthur'un gerçekten yaşamadığını, sadece bir efsane olduğunu düşündüler. Ancak bu efsanenin çıkış noktasında, kendi kişisel tutkularıyla halkına hizmet arzusu arasında sıkışıp kalmış gerçek bir kahraman vardı. Roma İmparatoru Marcus Aurelius tarafından Britanya'ya gönderilen Arthur'un, tek amacı bir an önce Britanya'dan ayrılmak ve Roma'nın barış ve huzurlu ortamına dönmekti. Ancak geri dönüş yolculuğuna çıkmadan önce son bir görev üstlendi. Yuvarlak Masa Şovalyeleri olarak bilinen yardımcıları Lancelot, Galahad, Bors, Tristan ve Gawain ile birlikte Britanya'da son bir kurtarma operasyonu yapmaları gerekiyordu. Roma'nın geri çekilişi sonrasında Britanya'da boşluğu dolduracak bir lidere ihtiyaç olacaktı. Bu yeni lider, ülkesini işgalci Saxonlar'ın tehdidine karşı savunmakla yetinmeyip adayı yepyeni bir döneme taşıyacak çapta olmalıydı. Eski düşmanı Merlin ile cesur yürekli Guinevere'nin desteğini alan Arthur, tarihin akışını değiştirecek gücü kendisinde buldu.
video

Anon (2018)

Çok yakın bir çağda, insanlar teknolojiyi doruklarına kadar yaşamış ve gözlerine yerleştirilen bir aletle tüm suçlar önlenmeye başlanmıştır. Suç işleyen her kimse, suç hiçbir şekilde saklanamazken anında enselenmeketedir. Ancak her şeye rağmen bu başarılı önlemler, bir seri katilin cinayetlerini önlemeyemez. Bu tuhaf durum sonrasında yetkililer harekete geçer ve Dedektif Sal göreve getirilir. Bu gizemli davayı yönetmeye başlayan Dedektif Sal, çok geçmeden cinayetle bağlantısı olduğunu düşündüğü bir kadını gözaltına alacaktır. O andan sonra bu kadının aslında çok daha gizemli biriyle çalıştığını anlayacak ve bağlantısı olduğu bu kadını bulmakta çok zorlanacaktır. Bu kadını bulmak için harekete geçen Dedektif Sal, zamanla yarışıp, bu kadını bulmak için savaşacak ve çok zor bir sınavdan geçecektir. 2018 yapımı Anon adlı Netflix yapımı bilim-kurgu filmi 100 dakika olarak gösterime girmiştir. Yönetmenliğini ve senaristliğini Andrew Niccol'un paylaştığı Anon'un başrollerinde ise Clive Owen, Afiya Bennett ve Morgan Allen adlı ünlü oyuncular yer almıştır..
video

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu – Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

video