Boss Level (2021)

Emekli bir özel kuvvetler subayı olan Roy Pulver, öldüğü günü sürekli yaşadığı bir zaman döngüsüne hapsolmuştur. Roy aynı günü sürekli yaşarken, ölümüne neden olan olayı aydınlatmaya karar verir. Bu gizemi aydınlatmak ve döngüye son vermek adına çıktığı bu yolda Roy’a hiç beklemediği bir yoldaş olan Alice katılıyor.
video

Siyah ve Mavi – Black and Blue (2019)

Black and Blue, Afrikalı-Amerikalı bir kadın polis memuruna odaklanıyor. Acemi bir kadın polis memuru, bir uyuşturucu satıcısının polisler tarafından öldürüldüğüne şahit olur. Kadın, şahit olduğu korkunç olayı kayıt altına alınca, diğer polislerle arasında büyük bir kovalamaca başlar. Polisler, görüntüleri yok etmek için gece boyunca meslektaşlarının peşine düşer. Olaydan kurtulmaya çalışan polisler, satıcının ölümünü cinayete şahit olan kadının üzerine atmaya karar verir. Genç kadın, üzerine atılan bu suçtan kurtulmayı başarıp, gerçek suçluların yakalanmasını sağlayabilecek midir?

Yukarıdaki Tehlike – Beyond Skyline (2017)


video

Los Angeles halkı uzaylı istilasıyla dünyadan silindiği vakit, dedektif Mark Corley (Frank Grillo) oğlunu kurtarmak adına uzaylı gemisine girmeye çalışır. Ancak gemi Güneydoğu Asya’da kaza yaptıktan sonra, dedektif hayatta kalanları toplayıp bir birlik kurarak, oğlunu ve dünyayı kurtarmanın yollarını arar.Agorafobi – Big Sky (2015)

Ailesiyle bir türlü yıldızları barışmayan Hazel, yaşadığı hastalık karşısında çok sıkıntılı bir sürece girer. Bu durumu öğrenen annesi Dee, onu tedavi ettirmek için yanına gelir. Çölün ortasında bulunan ve hastalığına sadece orada çözüm yolu bulacak olan Dee, oğluyla beraber bir tesise doğru yola çıkar. Ancak yolda hiç beklemedikleri bir anda silahlı saldırıya uğrarlar ve Dee silahlı adamlar tarafından rehin alınır. Bu durum sonrasında çılgına dönen Hazel, agorafobi hastalığıyla boğuşurken; annesini kurtarmak için çok büyük bir mücadeleye hazırlanacaktır.. 2015 yapımı dram ve gerilim türlerindeki Big Sky diğer adıyla Agorafobi, IMDB'den 4.5/10 puan almıştır. Filmin yönetmenliğini Jorge Michel Grau ve senaristliğini Evan M. Wiener paylaşmıştır. 90 dakikalık Agorafobi filminin başrol koltuklarında ise Bella Thorne, Kyra Sedgwick ve Frank Grillo adlı oyuncular oturmuştur..

Gri Kurt – The Grey (2011)

Alaska'da petrol sondajında çalışmak için görevlendirilen bir ekip, uçaklarının düşmesi sonucu bölgenin vahşi ve ıssız bir alanında mahsur kalırlar. Grubun başı olan Ottway (Liam Neeson), ekibin vahşi doğada aç kurtlara karşı hayatta kalabilmesi için elinden geleni yapmak zorundadır. Hem kaza sonrası aldıkları ölümcül yaralar, hem de insanı donduran hava koşulları karşısında kurtlara yem olmadan buradan kurtulabilecekler midir?