Hız Çetesi – Biker Boyz (2003)

Gündüzleri yasalara bağlı birer vatandaş, geceleri ise bisiklet çılgını olan halk eskiden kalma batılı bir alışkanlığı milenyum için yeniden icat etmişlerdir. Smoke Galloway rolündeki Laurence Fishburne “King of Cali” olarak ünlenmeyi istemektedir, bu sırada karşısına Kid (Derek luke) adında sokakları hızıyla yakıp kavuran yeni bir rakip çıkarArtık Çocuk Değiller – Boyz N The Hood (1991)

Doughboy and Ricky Baker, yaşadıkları zor hayata karşı bambaşka tepkiler veren, birbirinin zıttı iki kardeştir. Futbol oynayan Ricky, iyi bir okulda burs kazanmayı istemektedir. Diğer yandan Dough, alkol, suç ve şiddet içeren bir hayat sürdürmektedir. İki kardeşin arkadaşı Tre ise babasının sözünden çıkmayan ve suç dünyasından uzak durmaya çalışan bir gençtir. Ancak yaşadıkları hayatın, onlar için her zaman yeni sürprizleri olacaktır.Fantastik Dörtlü 2: Gümüş Sörfçü’nün Yükselişi – Fantastic Four 2: Rise of the Silver Surfer (2007)

Marvel'ın ilk süperkahraman ailesi, şimdiye kadarki en zor görevleriyle karşı karşıyadırlar. Gizemli galaksiler arası bir haberci olan Silver Surfer, dünyayı yokoluşa hazırlamak için gezegene gelmiştir. Silver Surfer etrafta yıkım ve kargaşa yaratırken, kahramanlarımız bu gizemi çözmeye ve sürpriz bir şekilde tekrar karşılarına çıkan azılı düşmanları Doktor Doom ile yüzleşmeye hazırlanmalıdırlar.
video

John Wick 2 – John Wick: Chapter Two (2017)

Emekliye ayrılmış olan John Wick can yoldaşı köpeğiyle sakin bir hayat sürmektedir. Ancak başına gelen kimi olaylar onu bir kez daha suç dünyasına iter. Bu kez bu uğurda Roma sokaklarını arşınlaması gerekecektir... Başarılı aksiyon filmi John Wick'in devam filmi olacak John Wick'in yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. Filmin başrolünde yine Keanu Reeves'i izleyeceğiz. Filmin kadrosunda Ruby Rose, Bridget Moynahan, Ian McShane, Peter Stormare, Laurence Fishburne, John Leguizamo ve Common gibi isimler de yer alıyor.
video