Traffik (2018)

Araştırmacı gazeteci Brea Stephans, erkek arkadaşı John Wilson ile birlikte geçirecekleri güzel bir hafta sonu kaçamağı planlar. Romantik bir tatil yapmak isteyen çift, küçük ahşap kulübelerde kalacakları ormana doğru yola çıkar. Issız bir kamyon durağına geldiklerinde bir motor çetesi ile karşılaşırlar. Karşılarına çıkan grup karşısında tedirgin olan Brea ve John daha ne olduğunu anlayamadan ellerine bir telefon geçer. Telefonun içinde seks ticareti yapan çetenin işlediği suçların kanıtları vardır. Brea ve John, kimsenin olmadığı bu yerde, sırlarını korumak için her şeyi göze alan bu çeteye karşı kendilerini korumak zorundadır.

İntikam Mermisi – Hollow Point (2019)

Nolan Cooray kendi halinde bir hayat sürmektedir ve aklı fikri sadece kızı ve karısındadır. Ancak Nolan'ın hayatı hiç beklemediği bir an da kızı ve karısının güpegündüz arabalarının içinde savunmasız bir şekilde öldürüldüğünü duyunca paramparça olur. Nolan için artık hayat bambaşka bir hal alır ve Nolan'ın hayatına devam etmesinin tek yolu da ona bu acıyı yaşatanlardan intikam almaktır. Fakat tüm bu olaylar arasında Nolan aslında bu katillerin sadece karısı ve kızını hedef almadığını ancak tüm şehre bela saçacak kadar ileri gidebilecek güçte adamlar olduğunu anlar!

İçeride: Ölümcül Hapishane – Inside (2012)

Miles Berret adındaki mahkum uyuşturucu suçundan dolayı hapishaneye girdikten kısa süre sonra tuhaf olaylar yaşanmaya başlar. Hapishane hücrelerindeki mahkumlar ve gardiyanlar öldürülerek hayatını yitirmektedir. Olup bitenlere karşı korkuya kapılan Miles yan hücredeki bir diğer mahkum Anthony yaşananların nedeni hakkında ipucu verir. Miles hayatta kalmak için kurtulmanın yollarını aramaya koyulacaktır.

Ortak – The Hard Way (2019)

Eski bir asker, Romanya’daki kardeşinin ölüm haberini alması sonucunda oldukça sarsılmıştır. Askerin kardeşi görevi esnasında düşmanları tarafından öldürülmüştür. Kardeşinin intikamını almak isteyen adam kendine eşlik eden iki kişininde yardımı ile gizemli düşmanını aramaya koyulacaktır.