Kutup Yıldızı – Wonderstruck (2017)

Brian Selznick’in aynı adlı çocuk romanından uyarlanan filmde, Ben (Oakes Fegley) ve Rose (Millicent Simmonds) gizlice hayatlarının daha farklı olmasını dileyen, iki ayrı çağdan iki farklı çocuktur. Ben, hiç tanımadığı babasının özlemini çekerken, Rose da hayranı olduğu ve yaşamını gazetelerdeki haberlerden kestiği bir kupür albümünde toparladığı bir aktrisi bulma hayali kurmaktadır. Ben’in evinde gizli bir ipucu bulması ve Rose’un onu çok heyecanlandıran bir gazete başlığını okumasıyla, her iki çocuk da hayatlarındaki eksik şeyleri bulmak için büyüleyici bir simetriye sahip olan maceralara atılır.

Geçmişin Sırları – After the Wedding (2019)

Isabel, Hindistan’a yerleşir ve hayatını bir yetimhaneye adar. Yetimhanenin kötü şartlarını düzeltmek için NewYork’taki başarılı ve zengin bir iş kadınından destek istemektedir. Bu iş kadını Theresa yetimhaneye milyonlar bağışlayacaktır ancak Isabel’den tek bir isteği vardır; kızının düğününe gelmesi… Bu düğünde ortaya çıkacak sırlardan sonra ise her ikisinin hayatı da bir daha eskisi gibi olmayacaktır.Venom: Zehirli Öfke (2018)

Araştırmacı gazeteci Eddie Brock (Tom Hardy), başına gelen talihsiz bir olayın ardından, kariyerini yeniden ayağa kaldırabilmek için Life Foundation'ın gizli faaliyetlerini araştırmaya başlar. Bir tesiste denemeleri yapılan ortak yaşar-simbiyotla temas edince Venom adlı çok güçlü ve kontrolü zor bir yaratık ortaya çıkar.

video

Muhteşem Showman – The Greatest Showman (2017)

1841 yılında eşi Charity ve 2 küçük kızıyla çok farklı olmayan bir hayatın içinde olan P.T. Barnum, yaşadığı hayattan hiç memnun değildir. Neden zengin bir hayat yaşayamadıkları için büyük bir üzüntüye kapılan ve daima zenginliğin peşinden koşan Barnum, bunun bir çözümünü bulmak için harekete geçer. Bir gün küçük kızlarıyla güzel dakikalar geçirirken, aklına gelen bir fikirle heyecanlanır. Daha önce kimsenin görmediği, duymadığı ve yapmadığı bir şeyi yapmak için harekete geçen Barnum, bir sirk kurmak isteyecektir. İlk başta kimse bu fikre sıcak bakmasa da daima herkesin dikine giden Barnum, zamanla tüm herkesin beğenisini toplamayı başaracaktır. İlk sirkini kurduktan sonra müthiş bir başarı hikayesine adım atan Barnum, tüm hayallerini gerçekleştirmeyi başaracaktır.. 2017 yapımı ABD filmi The Greates Showman adlı biyografi, dram ve müzikal türlerindeki film, IMDB'den 7.8/10 gibi çok yüksek bir puan almıştır. Muhteşem Showman filminin başrollerinde dünyaca ünlü oyunculardan Hugh Jackman, Michelle Williams ve Zac Efron yer alırken filmin yönetmenlik koltuğunda Michael Gracey oturmuştur. Film, 1 Oscar ve 19 ödüle aday gösterilirken, 7 farklı ödülün sahibi olmuştur..
video