Borç Tahsildarı 2 – The Debt Collector 2 (2020)

French ve Sue, borç tahsildarlarıdır. Patronları Tommy’ye borçlu olan insanlara karşı en iyi bildikleri işi yaparlar; kafatası çatlatmak, kemik kırmak. İkili, Sue'nun ahlaksız eski sevgilisi olan kirli bir kumarhane sahibinden parayı almak için Las Vegas’a çağırılır. Onlar kumarhane sahibi ile uğraşırken, bir uyuşturucu baronu, ölen kardeşinin intikamını almak için French ve Sue’nun peşine düşer. şüphelenmesine neden olur.

İntikam – Avengement (2019)

Hapishanede cezasını çeken eğitimli bir suçlu, kaçmayı başarır ve daha sonra onun bugünkü katil kimliğine bürünmesine sebep olan insanlardan intikam almak için büyük bir ava çıkar. Geçmişte yaptıklarından dolayı kendini de affedemeyen genç adam, suç dolu sokaklarda kaybolan ruhunu geri kazanabilmek için kanlı bir savaş başlatacaktır…

Borç Tahsildarı: Hesaplaşma – The Debt Collector (2018)

Eski bir dövüş sanatçısı, bir gün büyük bir mafyada borç tahsildarı olarka görev alır. Büyük paraların döndüğü bu tahsil işinde, bir anda kendini büyük bir oyunun içine çekecektir. O andan sonra başına çok büyük belalar alan dövüş sanatçısı, büyük tehlikeler atlatıp büyük bir hesaplaşmanın içine düşecektir. 2018 yapımı Hesaplaşma - The Debt Collector adlı aksiyon filmi, IMDB'den 5.4/10 puan almıştır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Jesse V. Johnson paylaşırken filmin başrollerinde ünlü aktörlerden Scott Adkins, Essam Ferris ve Rustic Bodomov rol almıştır..