Jarhead: Dönüş Kanunu – Law of Return (2019)

İsrail Savunma Kuvvetleri ve ABD Senatörü (Robert Patrick) oğlu için başarılı bir pilot pilot olan Binbaşı Ronan Jackson, Suriye hava sahasında uçarken vurulur. Kazadan mucizevi bir şekilde hayatta kaldıktan sonra, Jackson bir grup Hizbullah militanı tarafından esir alınır. Sert savaş eylemiyle dolu sürükleyici ve güçlü bir hikaye olan Jarhead: Return Law, Gunnery Çavuş Dave Torres (Amaury Nolasco) liderliğindeki seçkin askerlerden oluşan bir ekip izliyor.

Yeraltı Canavarı 6 – Tremors: A Cold Day in Hell (2018)

Burt Gummer oğlu Travis ile birlikte dünyayı tehlike altına alan ölümcül devasa solucan saldırılarını araştırmak adına Kanada’ya yolculuğa çıkar. Burt devasa solucanların gizli bir silah haline getirildikleri hakkında şüphelere sahiptir. Fakat bu şüphesini kanıtlamadan önce kendisi de solucan zehrine maruz kalır. Hayatta kalmak içinse sadece 48 saati vardır.

Akrep Kral 5: Ruhlar Kitabı – The Scorpion King: Book of Souls (2018)

Kötülüklere karşı mücadele ettiği halde onları yok etmeyi başaramayan Akrep Kral, Gücünü Nubian Kral’ının savaşçı Kız kardeşi Prenses Tala ile birleştirip, efsanevi Ruhlar Kitabını bulmak için Antik Mısır’a giderek kutsal kitabı aramaya çalışan iki savaşçı, Böylece buldukları Kitap ile Kötülük saçan yaratıklara karşı Savaş başlatarak bir son vermeye çalışırlar.Yeraltı Canavarı 5 – Tremors 5: Bloodlines (2015)

Hayatta kalma konusunda uzman olan Burt Gummer’ı (Michael Gross) son canavar avında ciddi tehlikeler beklemektedir. Güney Afrika’da terör estiren ölümcül bir canavarı yakalamak için tutulan Gummer ve yeni yardımcısı Travis Welker (Jamie Kennedy), saldırgan yaratıklara karşı büyük bir mücadele içine girerler. Canavarların çok daha tehlikeli yaratıklara evrildiğini fark ettiklerinde, düşündüklerinden çok daha büyük bir tehdit ve görülmemiş bir dehşetle karşı karşıya kaldıklarını anlarlar.