Süperman: Kızıl Evlat – Superman: Red Son (2020)

Kal-elin dünyaya gönderildiği roket Kansas eyaletine değil de, Sovyetler Birliğine inseydi? Farklı bir DC hikayesi olan animasyon film çizgi roman uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor.
video

Batman ve Harley Quinn – Batman and Harley Quinn (2017)

Batman ve Nightwing ikilisi, Gotham'da gelen büyük tehditler Poison Ivy ve Jason Woodrue için tekrar harekete geçer. Onlara karşı büyük bir savaşa dahil olan Batman ve Nightwing, onların amaçlarına ulaşmasını engellemeye çalışacaktır. Bir bitki-hibrit türü başlatmak isteyen Poison Ivy ve Jason Woodrue, dünyanın sonunu getirmeye çalışırken Batman hiçbir hata yapmadan onları engellemeye çalışacaktır. Hiçbir şekilde düşünmediği ve yardıma muhtaç olduğu için ekibine dahil olması gereken Joker'in sevgilisi Harley Quinn'le iş birliği yapmak zorunda kalan Batman, onunla beraber iki düşmanına karşı savaşacatır. Harley'e güvenmeden bu savaşı sonlandırmak isteyen Batman, düşmanlarına asla fırsat vermeyecektir. 2017 yapımı animasyon, aksiyon ve macera türlerindeki Batman ve Harley Quinn, IMDB'den 5.9/10 puan almıştır. Animasyon filminin yönetmenliğini ünlü isim Sam Liu paylaşırken yapımın seslendirmelerinde Kevin Conroy, Melissa Rauch ve Paget Brewster yer almıştır..
video

Suicide Squad: Cehennemin Bedeli (2018)

Suicie Squad şehrinde başlayan olaylar, Görev Gücü X'i önemli bir görevin içine çekecektir. Böylece hayatlarını tamamen riske atacakları güçlü bir nesneyi bulmak isteyen Görev Gücü X, kötülere karşı savaşmaya başlayacaktır. Zor ve bir o kadar ölümcül olan bu görevde, bu nesneyi acilen bulmak zorunda olan ekip, nesneyi bulamazlarsa cehennemi yaşayacaklarının farkındadır.. 2018 yapımı animasyon, macera ve aksiyon türlerindeki 86 dakikalık Suicide Squad: Cehennemin Bedeli, IMDB sitesinden 7.2/10 puan almıştır. Yönetmenliğini Sam Liu'nun paylaştığı filmin başrollerinde ise Christian Slater, Vanessa Williams ve Billy Brown yer almıştır..
video

Batman: Gotham’ın Gaz Lambaları – Gotham by Gaslight (2018)

19. Yüzyılın Viyana'sında, Batman'in büyük düşmanı Jack The Ripper, Gotham'ı ele geçirir. O andan sonra harekete geçen Batman, ona asla rahat vermeyecektir. Gotham'ı karanlığa sokmak isteyen Jack The Ripper'a karşı büyük bir cephe alan Batman, gücünü toplayıp büyük bir savaşa dahil olacak ve asla dur durak bilmeyecektir.. 2018 yapımı animasyon, aksiyon ve macera türlerindeki Batman: Gotham'ın Gaz Lambaları, IMDB üzerinden 6.9/10 puan almıştır. Yönetmenlik koltuğunda dünyaca ünlü isim Sam Liu yer alırken 1 saat 18 dakikalık Batman: Gotham by Gaslight filminin başrollerinde Bruce Greenwood, Jennifer Carpenter ve Chris Cox rol almıştır..
video

Thor: Asgard Öyküleri – Tales Of Asgard (2011)

Thor ve Loki kayıp olan efsanevi kılıcı bulmak için yola düşerler. Devler ülkesinde buzlarla sislerle kaplı yollarda uçurumlarla dolu tehlikeli yollardan geçer. Thor kendini ispatlamaya çalışması gerekmektedir bunun için büyük uğraş verecektir.